Jiné

oblíbené hry do mobilu

9. dubna 2017 v 17:12 | Heaven
Nikdy jsem nebyla extra pařmen. Jediné hry, které mi vydržely, byly Simíci různých generací a Spore. A to už je taky pár let. Postupně jsem přešla k hrám na mobilu. Pár jsem si jich oblíbila a tak mně napadlo, že bych vám je mohla trochu přiblížit. P.S: Všechny hry jsou zdarma pro androidy.

Farm Heroes Saga

Další hra z rodinky podobných "ság" - asi budete znát Candy Crush Saga.... Ta mně ale tolik nebaví. Farm Heroes Saga je docela návyková. První levely jsou opravdu jednoduché, ale postupně zjišťujete, že jste ve 364. kole a nemůžete se hnout dál a hrajete celý týden 1 kolo. Doporučju hlavně těm, kteří nemají rádi, když je hra pořád na něco upozoňuje a zahrají si jen občas.

Výsledek obrázku pro farm heroes saga

nejšílenější instantní moudra

2. února 2017 v 15:53 | Heaven
Znáte ty "citáty", které vaše tetička sdílí na své facebookové zdi? Určitě jste nějaký takový slyšeli a možná vám také lezou na nervy tak, jako mně. Tváří se hrozně chytře a uvědoměle, ale taky jich spoustu nedává smysl, když se nad nimi zamyslíte. Citáty jsou zlo, pokud je lidé vytrhávají z kontextu a každý žvást v uvozovkách si lepí na zeď. Pojďme si jich pár představit. Všechny autroská práva patří... no, autorům přece.

Zatím jsem kaktus neobjímala, ale musím to zkusit

Ale font je famózní.

layout version 0.5

13. října 2016 v 16:37 | Heaven

Možná nejsem jediná, komu se to děje, ale téměř pokaždé, když tvořím design blogu, nejsem s výsledkem na 100% spokojená. Už asi před týdnem jsem vytvořila design, který se mi celkem líbil, ale jakmile jsem ho nastavila, zjistila jsem, že je... divný. Nelíbil se mi. A tak jsem zkoušela a na rychlo jsem uplácala něco jiného. Výsledek je už lepší, ovšem své mouchy to bude mít vždycky...

layout version 0.4

17. března 2016 v 15:55 | Heaven

Po ani nevím kolika měsících jsem se konečně dostala k tomu, abych vytvořila nový design. Jelikož jsem ještě neměla na novém počítači ještě stažený Photofiltr, musela jsem ho někde najít a stáhnout znovu. Což nebyl takový problém, akorát jsem později přišla na to, že je ve francoužštině. Ne že bych uměla francouzsky, ale v podstatě je tam všechno stejné jako v té předchozí verzi. Pozadí samozřejmě není mé tvorby, vlastně jsem jenom našla obrázky... ale vypadá docela hezky. Myslím, že tu zase chvíli vydrží.

na zlepšení nálady

7. února 2016 v 14:47 | Heaven
Je neděle. Určitě je toto slovo vytvořené od "nicnedělání", proto jsem přichystala další sérii vtipných gifů pro lepší náladu. (A taky proto, že mě zrovna nenapadá žádné téma, na které bych mohla psát.)

seriouslyfunnygifs: **Warning: Planking has been banned in 29 different countries. This level of stupid can put you in jail, in the hospital, or even in the oven! Seriously Funny GIfs
nikdy nedělejte kraviny s troubou, nevyplácí se to

máte špatný den?

3. listopadu 2015 v 14:57 | Heaven
Znáte to, pracovní týden v plném proudu, do víkendu daleko a chmurné počasí tomu také moc nepřidává. Potřebujete rozesmát? Našla jsem pro vás pár gifů, které to určitě splní... :)

true, funny, and lol thats me image
funny, gif, and gifs image

ask me!

15. července 2015 v 14:00 | Heaven
Aby tu přes domu mé nepřítomnosti nebylo takové prázdno, naplánovala jsem (pořád ty úvody opakuju, je to příšerný!), ve kterém se můžete ptát na to, co vás zajímá - především asi o mně. Teda, vy se ptáte v komentářích. Až se vrátím zpátky domů, otázky si projdu a odpovím na ně. Zdržujte se prosím vtíravých otázek - nejsme na asku :) A aby jste měli nějakou motivaci, až budu odpovídat, vyberu nejzajímavější otázku a tu odměním nějakou malou cenou :)

Untitled | via Tumblr

layout version 0.3

18. května 2015 v 14:26 | Heaven

Zase se mi okoukal předhozí vzhled blogu, proto jsem se ho rozhodla změnit. Měla jsem jakousi předstvu, kterou jsem ale neuměla zrealizovat, proto jsem zvolila stejný styl jako u předchozího - jen obrázky. A aby to nebylo tak nudné, přidala jsem vzorované pozadí. Možná to pozadí časem vyměním, protože tam trošku nevychází, ale zatím ho nechám. Hlavně jsem chtěla změnit menu, které nutně potřebovalo trochu úprav. Hned se na to kouká o trošku lépe.

A co vy, jste spokojení s novým vzhledem?

layout version 0.2

6. března 2015 v 11:57 | Heaven

Ani mi netrvalo vytvořit ho tak dlouho, jak jsem očekávala. Ale najít správné barvy a obrázky je někdy vážně sranda. Něco jsem splácala a jsem s tím docela spokojená. Otázka je: líbí se i vám?

Mimochodem, jakpak si užíváte prázdniny? Já zatím relaxuju, ale dnes odpoledne se vrhnu na část té hromady úkolů, které nám učitelé naložili. Vážně nechápu, co si myslí - že si nenajdeme zábavu sami nebo že nás strašně baví počítat příklady z matiky, připravovat referáty a učit se na písemky? ... A ještě jsem vám chtěla mockrát poděkovat, že sem chodíte, počítadlo už přesáhlo 500 lidí a to jsem opravdu nečekala - takže díky! :)

P.S: Pokud máte nějaké nápady na články, sem s nimi - inspirace není nikdy dost!
 
 

Reklama