STĚHOVÁNÍ

8. srpna 2017 v 20:00 | Heaven

→→→ http://svetmyslenek.blogspot.cz/ ←←←


Asi jste si toho všimli - kdo by si nevšiml - že v posledních měsících zažívá doména blog.cz menší (či větší) problémy především technického rázu. Myslela jsem, že to přejde a že to nějak vydržím, že se mi nebude chtít učit pracovat s jinou blogovací službou... Jenže to zašlo až moc daleko. Možná jste četli článek u Lúmenn, která tak nějak shrnula myšlenky nás všech. Blog.cz je bohužel dlouhodobě zanedbáván. Jsem tu už dost dlouho na to, abych poznala, že tohle prostředí je zastaralé, administrativa článků je těžkopádná a nenabízí nic nového. Dostali jsme se sice vyjádření od "hlavní vedoucí" Báry, ale přijde mi to spíš ve stylu tak něco napíšu, aby už nepičovali. O reklamách ani nemluvím. Upřímě, Novu moc nemusím a podporovat ji netoužím.

Vyzkoušela jsem si blog na blogspotu a jsem více než spokojená. Líbí se mi to prostředí, je to jednoduché, můžete si to přizpůsobit o něco lépe než na blog.cz a celkově mi vyhovuje. Možná to vypadá, že se začne něco dít, ale spíš mi připadá, že to brzy spadne do starých kolejí, letargie a mumlání si pod vousy. Už jsem se zkrátka rozhodla. V mém životě teď nastanou velké změny a možná získám i novou chuť blogovat v novém prostředí.

Samozřejmě budu nadále navštěvovat vaše blogy, na tom se vůbec nic nezmění!

→→→ http://svetmyslenek.blogspot.cz/ ←←←


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | Sobota v 17:11 | Reagovat

Držím palce s tímto dobrým a významným krokem!
:-)

2 Ennie Ennie | Web | Sobota v 18:53 | Reagovat

Poslední dobou na blogu moc nejsem, takže jsem si myslela, že problémy už přestali. To že blog, ale nejde s dobou, toho jsem si všimla - s kamarádkou přemýšlíme o společném webu a právě jsem jí říkala, že bych šla někam jinam, protože na blogu si nemůžeš tolik přizpůsobit vzhled a další věci a prostě to nevypadá, tak "profesionálně" jako někde jinde. Jenže ... třeba zrovna blogspot - nerada tam komentuji články :D a nejsem sama a dát to na něco jiného? taky si myslím, že tam nebudeme mít tolik komentářů. Ale no u tebe se pokusím udělat výjimku a ty komentáře psát :D. Tak hodně štěstí do nového začátku ;).

3 Heaven Heaven | Web | Sobota v 18:56 | Reagovat

[2]: : to by bylo od tebe moc hezké :D určitě jsou i jiné platformy, ale nemám s nimi zkušenosti, takže to úplně neporadím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama