be kind to unkind peole. they need it the most

10. února 2015 v 16:08 | Heaven |  Deník
Nesnášet pondělky je děsně mainstream. A jelikož se jako vždy vymykám normálu, mám pondělky ráda (tak tady je mírná nadsázka). V pondělí je to celkem pohoda. Na DECku jsme se opět přemístili do počítačové učebny, kde jsme hledali nějaký informace o středovekých osobnostech... samozřejmě to zase skoro celý spadlo - to nemůže Síťák počkat, až tam nikdo nebude? Ještě že jsem si všechno psala na papír. Matiku překlepu, pak výtvarka (úča nám dovoluje používat sluchátka, když pracujeme), OSZ ušlo, češtinu jsem protrpěla a to nejhorší na závěr. Němčina. Nejdřív přišel učitel s tím, že už nebudeme psát ze slovíček, ale jenom z gramatiky, kde bude sice taky zakomponovaná slovní zásoba, ale nebude to klasický test na slovíčka, který píšeme. Což se mi zdá jako absolutní blbost. Na čem jako máme stavět, když nebudeme pořádně umět slovíčka? A myslím, že lepší motivace než písemka není. Už tak mám dost chudou slovní zásobu a díky testům na slovíčka si alespoň něco z tý němčiny odnesu, když už teda. Pak jsme se koukali na nějakou animovanou pohádku o rytířích a jelikož tam nebyly titulky a já jsem nerozuměla ani slovu, lehla jsem si na učebnici a na těch 20 minut jsem doopravdy usnula.
Mám takový pocit, že při zateplování školy v roce 2009 zateplili špatné zdi - to je jediné rozumné vysvětlení toho, proč byla v pondělí ve třídách větší zima než na chodbách. Takže jsme měli celou výtvarku otevřené dveře dokořan.
Což mi připomíná, že zítra je taky otevřený den dveří. Přidjou nám do hodin. Nádhera.

Vogue

Dneska nebyl tak špatný den. Vždycky může být hůř. Angličtina mě celkem bavila, protože jsme si povídaly. Konečně taky jednou. Češtinu jsem tak nějak proklimbala, ale zajímavější byl tělocvik. Šplhali jsme na tyč v rámci OVOV. Což by nebylo tak hrozné, kdyby na ní vůbec vyšplhala. Jenže já tam jen tak vysím, nejsem ani ve čtvrtině a už se skoro válím po zemi. Takže jsem dostala protekční čas 20 vteřin, včetně dalších asi 5 holek, které tam taky nevyšplhali. No a co, když nejde o život, jde o h...
Matika je celkem v pí, jelikož tahle písemka dopadne extrémně špatně. A to jsem z minulý písemky měla lepší pocit než z této, a stejně jsem dostala za pět. Ještě že tu nejsou šestky. Řeknu to asi takhle - z pěti příkladů jsem spočítala 2. O další 2 jsem se marně pokoušela, ale i tak jsem je vůbec nepobrala. No, poslední 2 týdny je to fakt hustý, vůbec se v tom neorientuju. Alespoň že z fyziky mám krásnou 2, to mě potěšilo. Zemák i chemii se mi nějak podařilo přežít, i když se ty hodiny neskutečně vlekly.

Zítra mně sice čekají dvě nechutně nudné hodiny biologie, ale zkoušená už jsem byla (3- bez přípravy, not bad) a z ničeho jiného nepíšeme, takže to vypadá na pohodičkový den.
Dnes mám na programu jen zevlování u We ♥ It, vytvoření nového designu, přepsání toho úkolu na DEC a pak půjdu do posilky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama