new year, new blog

7. ledna 2015 v 15:28 | Heaven |  Deník
Tak jak jsem slíbila, na blog začnu psát až po Vánocích. A tak jsem tu!
Vánoce jsem si dost dobře užila. S dárečky jsem více než spokojená. Sice jsem nedostala žádnou elektroniku, ale nijak mě to netrápí... spíše malé dárky, 2 knížky, nějaké oblečení, kosmetiku a tak dále. Přijde mi, že letos ty Vánoce nehorázně utekly. Jednu chvíli se rozčiluju, že po nás televize chce, abychom šli nakupovat jako blázni, druhou chvíli sama bloumám po obchodech, potom připravuju bramborový salát, zajedeme k příbuzným a PUF, je po Vánocích. I když jsem strouhala "Last Christmas", nemohla jsem si navodit tu správnou Vánoční atmosféru... Nejlepší na tom všem jsou ty prázdniny.
Které zítra úspěšně končí.
Přes prázdniny jsme měli napsat 1. kapitolu seminárky a taky úvod. Je sobota odpoledne a napsala jsem co? Ani čárku! Hlavně, že jsem si všechny úkoly přepsala z papírků do nového diáře. A skutek utek. Je to trošku na palici, protože hned první hodinu v pondělí máme tu, na kterou píšeme tu seminárku... Už vidím učitele jak se rozčiluje, že mu půlka třídy (určitě nebudu sama) zase neposlala to, co měla poslat a že dostanou za pět. Jasný, minule to tak taky bylo a nic se nestalo - a ještě dal opozdilcům náhradní termín. Hm, možná bych to neměla brát tak na lehkou váhu vzhledem k tomu, jakou rychlostí se blíží pololetí a jak si potřebuju vylepšit některé známky. Tak třeba biologie jde to trojky. Nesnáším tu učitelku, fakt že ne. Ne že by byla zlá, ona je jen... trošku mimo. Klasická úča. Dějepis jde taky do trojky, ale ten mám ráda a učitelka je dobrá. Jen jsem byla zvyklá na jiného učitele, který nám dával jednoduší písemky.
To jsou ale problémy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evushka Evushka | Web | 11. února 2015 v 16:43 | Reagovat

Ja som dejepis milovala, ale zvyčajne čo som mávala z neho 1-2-ky maximálne tak keď došla nová profka na seminár v 4.ročníku, tak bola hrozná, nechcelo sa mi učiť, tak som z neho mala 4-ku, za čo som sa samozrejme hanbila, ale už som to nechala tak potom, aj keď som z neho maturovala, sústredila som sa potom už na maturity len.

Takže máš nový blog ako pozerám. :-) To som nevedela. A čo sa stalo so starým? Si ťa potom prepíšem vo favorite blogs. Inak súhlasím s tým, že Vianoce rýchlo utiekli a tiež mi liezli na nervy tie reklamy v televízii. A možno práve tým je to spôsobené, že som nevedela sa vôbec dostať do vianočnej nálady... dlho som aj nechápala, že aha Vianoce a sviatky. Zas mi to prišlo len ako zbytočný zhon, pretože aj oslavy aj sviatky, všetko do toho. Najprv Štedrý večer, potom na 1. sviatok ku nám chodia krstní  mi gratulovať dodatočne k meninám, potom zas Silvester o chvíľu a nakoniec ešte mamine meniny, tak ďalšia oslava. Mám pocit, že z roka na rok sú tie Vianoce horšie čo sa týka atmosféry.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama