Leden 2015

fucking promises

22. ledna 2015 v 16:07 | Heaven |  Deník
Muhaha, já a moje sliby. Sliby, jak si povedu tenhle blog a jak o něj budu starat. Lol!
Ne vážně, doopravdy bych chtěla zase blogovat. Baví mně to. Jen jsem teď neměla moc náladu, písemky, pololetí a to všechno, však to znáte. Ale pololetí se chýlí ke konci, zítra už poslední dvě písemky, na pondělí úkol a pak chvilku voraz. A v pátek jsou prázdniny, awww! Sice je to jen jeden den, ale pořád lepší jeden den než žádný den, nemám pravdu?
Tohle vysvědčení bude docela vtipný. Trojka z angličtiny mně dost štve, mám totiž angličtinu ráda a sama se chci ve svém volném čase něco naučit (narozdíl třeba od němčiny), jenže stačí posrat jeden test a vleče se to s vámi ještě příštího půl roku. Alespoň, že jsem si teď vytáhla zeměpis na dvojku a dějepis taky na dvojku. Ze zemáku jsem se dneska nechala vyzkoušet a naštěstí se mně neptal na nic, co bych nevěděla, takže jsem byla ráda. Z bižule asi trojka bude, tam to moc nadějně nevidím a z chemie se modlím, aby ta trojka byla (hm, jo, měla jsem to mezi 3 a 4).
Je zvláštní, jak se ty nároky postupně mění. V primě to bylo ,,Ty máš tolik dvojek?", v kvartě ,,Ty máš tolik trojek?" a teď ,,Ne že budeš mít čtverku!"
Jdu si pustit AB/AS, abych se trochu uklidnila. A taky se o víkendu pokusím zpatlat nějaký nový design, tenhle mi moc nevyhovuje. A vůbec to tu trochu upravím.

new year, new blog

7. ledna 2015 v 15:28 | Heaven |  Deník
Tak jak jsem slíbila, na blog začnu psát až po Vánocích. A tak jsem tu!
Vánoce jsem si dost dobře užila. S dárečky jsem více než spokojená. Sice jsem nedostala žádnou elektroniku, ale nijak mě to netrápí... spíše malé dárky, 2 knížky, nějaké oblečení, kosmetiku a tak dále. Přijde mi, že letos ty Vánoce nehorázně utekly. Jednu chvíli se rozčiluju, že po nás televize chce, abychom šli nakupovat jako blázni, druhou chvíli sama bloumám po obchodech, potom připravuju bramborový salát, zajedeme k příbuzným a PUF, je po Vánocích. I když jsem strouhala "Last Christmas", nemohla jsem si navodit tu správnou Vánoční atmosféru... Nejlepší na tom všem jsou ty prázdniny.
Které zítra úspěšně končí.
Přes prázdniny jsme měli napsat 1. kapitolu seminárky a taky úvod. Je sobota odpoledne a napsala jsem co? Ani čárku! Hlavně, že jsem si všechny úkoly přepsala z papírků do nového diáře. A skutek utek. Je to trošku na palici, protože hned první hodinu v pondělí máme tu, na kterou píšeme tu seminárku... Už vidím učitele jak se rozčiluje, že mu půlka třídy (určitě nebudu sama) zase neposlala to, co měla poslat a že dostanou za pět. Jasný, minule to tak taky bylo a nic se nestalo - a ještě dal opozdilcům náhradní termín. Hm, možná bych to neměla brát tak na lehkou váhu vzhledem k tomu, jakou rychlostí se blíží pololetí a jak si potřebuju vylepšit některé známky. Tak třeba biologie jde to trojky. Nesnáším tu učitelku, fakt že ne. Ne že by byla zlá, ona je jen... trošku mimo. Klasická úča. Dějepis jde taky do trojky, ale ten mám ráda a učitelka je dobrá. Jen jsem byla zvyklá na jiného učitele, který nám dával jednoduší písemky.
To jsou ale problémy.